Зустріч з семикратним чемпіоном України з вільної боротьби

19 вересня 2016 року студенти та викладачі ТІСІТ  зустрілись із семикратним чемпіоном України з вільної боротьби Ігорем Скупим.

Під час зустрічі Ігор поділився досвідом свого успіху, та провів лекцію на тему "Профілактика негативних явищ". Ігор належить до місійної команди "Нова культура"

Основною метою місіонерів є поширення «Нової культури», яка несе добро, милосердя, прощення та жертовну любов до ближніх; а також – боротьба з численними негативними явищами в суспільстві, насамперед тими, що руйнують життя дітей та молоді, нищать сім’ї і майбутнє країни, а саме: алкоголізм, наркоманія, куріння, суїцид, бандитизм, азартні ігри, розпуста, аборти, ЛГБТ, насильство, розлучення…

Починаючи із 12 жовтня 2016 року студенти та молодь матимуть змогу взяти участь в молодіжному курсі РУАХ.

RUAH

Фото зі зустрічі.