Logo

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

wsp korczak logo

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

 

Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві

Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві – це один з найбільших, найстаріших приватних університетів в Польщі, який впевнено крокує в майбутнє з філіалами у Варшаві, Катовіцах, Ольштині, Любліні, Щечіні та Члухуві.
Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві – це приватний університет, який працює на підставі рішення Міністра національної освіти № DNS 3-0145/TBM/30/93 з дня 08.06.1993 р. i № DNS-1-0145-102/AM/TBM/Rej. 20/97 з дня 07.04.1997 р.
Наш університет пропонує широкий спектр спеціальностей. Саме тут ви знайдете 3 факультети  і 66 спеціальностей.
Польська акредитаційна комісія підтверджує високу якість навчання  на всіх досліджуваних спеціальностях.
В університеті діє стипендіальна система: ректорська стипендія призначається за визначні успіхи у навчанні, соціальна стипендія для малозабезпечених студентів, а також для студентів з групою інвалідності.
 
Які переваги навчання в нашому університеті?
Університет ім. Януша Корчака серед інших університетів вирізняється наступними факторами: інноваційний підхід до навчання, який стане в пригоді на ринку праці,  формування основ підприємництва серед студентів, формування сучасних гуманітаріїв, котрі  розуміють суспільну та господарчу реальність. Університет ім. Януша Корчака являється одним з лідерів у використанні потенціалу популярної платформи e-learning, а також mobile learning ( навчання за допомогою смартфонів та планшетів). Великого успіху набуває система навчання, яка базується на коучингу, менторингу і дистанційному навчанні, що полягає на виробленні у студентів їхнього власного і неповторного стилю праці та використанні їхніх сильних сторін.
 
Детальніше
Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua