Logo

Звернення ректора

IMG 4208.thumbnailМи раді вітати Вас на сайті першого в Україні українсько-польського вищого навчального закладу ХХІ століття - Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, ініціаторами створення якого стали українські і польські вчені, які давно співпрацюють над проблемами економічного та соціального розвитку своїх країн та інтеграції Польщі і України в Європейську спільноту.

Основна мета інституту — забезпечити високоякісну підготовку спеціалістів з економіки, організації праці, управління та соціального партнерства через впровадження нових освітніх технологій навчання та надання вищої освіти молоді, в тому числі дітям з особливими потребами.

Інститут акредитовано за ІІІ рівнем в цілому, готує фахівців із спеціальностей:

Студенти інституту, які навчаються за програмою бакалавр-спеціаліст мають можливість отримати другий диплом в навчальних закладах Польщі, з якими укладено відповідні угоди про співпрацю відповідно до вимог Болонського процесу.

У своїй діяльності інститут орієнтується не на кількість студентів, а на високу якість підготовки спеціалістів та на виховання лідерів — еліту українського суспільства. Ми бачимо необхідність появи лідерів нового типу, не лідерів-адміністраторів, а лідерів-реформаторів. В епоху, коли вся світова спільнота перетворюється в інформаційне, мережеве суспільство, Україна, як ніколи, потребує нового бачення, нових ідей та нових людей, що володіють світовими управлінськими навичками в галузі економіки, фінансів, виробництва, маркетингу, соціальної роботи та інформаційних технологій.

Сподіваємось, що наш WEB-сайт дасть вам змогу ближче познайомитися з інститутом, його життям і досягненнями, відчути атмосферу творчого студентського навчання.

Бакушевич Ярослав Михайлович
Дійсний член Академії  економічних наук України, 
Дійсний член Академії економічної кібернетики України,
кандидат технічних наук, професор

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua