Logo

Дослідницькі лабораторії та центри


 399.thumbnailПроект Tempus "INOLAB" - Innovation Laboratories: using an open innovation learning platform & action research in enterprise education in order to enhance the engagement & innovative capabilities of Universities in Post-Socialist Societies

530429-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-JPHES

index.thumbnailСпівпраця в рамках Національної мережі трансферу технологій NTTN


03.01.2013 Бізнес інкубатор Тернопільщини - учасник міжнародної мережі відкритих інновацій в проекті INNOLAB


 

НАЗВА ПРОЕКТУ ТЕМПУС

Innovation Laboratories: using an open innovation learning platform & action research in enterprise education in order to enhance the engagement & innovative capabilities of Universities in Post-Socialist Societies

530429-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-JPHES

ІННОВАЦІЙНІ ЛАБОРАТОРІЇ: ВИКОРИСТАННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙ ТА ЗДІЙСНЮВАНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ТРЕНІНГАХ НА РІВНІ ПІДПРИЄМСТВ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОСТСОЦІАЛІСТИЧНИХ КРАЇН

МЕТА ПРОЕКТУ

ІННОЛАБ покликаний розвинути мережу з п’яти інноваційних лабораторій, які повинні стати інноваційними платформами для органічного поєднання всіх зацікавлених сторін на ранніх стадіях інноваційного процесу для формування проривних інноваційних ідей та генерації цінності для  суспільства і підприємств.

Ці лабораторії будуть поєднувати освіту та науку, стимулювати інноваційний процес та підсилювати потенціал відповідної інтеграції Білоруських та Українських університетів з реальним бізнесом.

СКЛАД ПАРТНЕРСТВА


ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
Для ВНЗ України

ІННОЛАБ буде сприяти утворенню тісного зв’язку викладачів і студентів з бізнесом шляхом виконання для нього реальних інноваційних проектів на базі університетських наукових досліджень. Створення трикутника “освіта-наука-інновації” в університетах та відповідне удосконалення навчальних програм.

На національному рівні

Створені інноваційні лабораторії стануть пілотними проектами щодо запровадження навчальної платформи відкритих інновацій для професійнихтренінгів на  підприємствах України. Створені інноваційні лабораторії стануть важливою частиною регіональних інноваційних екосистем та комунікаційною мережею для сотень фірм.

На міжнародному рівні

Виконання проекту забезпечить ефективну координацію та максимальне поширення його результатів в Білорусі, Україні та інших східних сусідніх країнах.


 02.11.2012 ТІСІТ приєднався до Національної мережі трансферу технологій NTTN


 

Між Тернопільским інститутом соціальних та інформаційних технологій та Академією технологічних наук України підписано договір про приєднання ТІСІТ до Національної мережі трансферу технологій NTTN.

Проект створення мережі направлений на консолідацію інформаційних ресурсів державних, громадських, приватних інноваційних структур України, підприємств, установ та організацій в єдину мережу трансферу технологій та подальшу інтеграцію НМТТ до європейської мережі EEN.

Угодою передбачено здійснення заходів з трансферу технологій в мережі NTTN зі сторони Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій за напрямами діяльності:

 

04.02.2013 ТІСІТ підписав угоду з польськими партнерами в рамках співпраці в Національній мережі трансферу технологій


Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій та Свентокшинський центр інновацій та трансферу технологій (м. Кельце, Польща), який є членом Enterprise Europe Network, уклали угоду про науково-технічне співробітництво в галузі трансферу технологій.

Згідно угоди, сторони сприятимуть науково-технічному співробітництву в галузі інноваційної діяльності в Україні та Польщі з метою створення польсько-української мережі трансферу технологій.

Переговори про співпрацю з польськими партнерами проводилися у Тернопільській міській раді за участі начальника управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради Юрія Дейнеки, ректора ТІСІТ Ярослава Бакушевича, проректора ТІСІТ з навчально-методичної роботи та міжнародних зв'язків Іванни Бакушевич, зі сторони польських партнерів Свентокшинського центру інновацій та трансферу технологій - голова Правління центру Лукаш Більський, директор міжнародних проектів Єльжбета Холева та радник міської ради міста Кельце Маріуш Горай.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

 

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua