Logo

Факультет СЕУ

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТІСІТУ СТВОРЕНИЙ У 2002 РОЦІ.

На факультеті навчається більш ніж 500 студентів денної та заочної форми навчання. 

Створення факультету це результат давньої співпраці українських та польських науковців, представників бізнесу, громадських організацій. Тому навчальні програми ТІСІТ створено у відповідності до  державних стандартів  Міністерством освіти та науки України, та погоджено  з співзасновниками і партнерами -  провідними навчальними закладами Польщі.   

Основною метою діяльності інституту і факультету зокрема є, в першу чергу, підготовка фахівців за міжнародними та європейськими стандартами з числа студентів різних національностей, а особливо тих, хто має бажання інтенсивно вивчати ділову англійську та польську мову   для майбутнього використання в професійній роботі у міжнародних компаніях та спільних підприємствах, а також в соціальній сфері та сфері територіального управління. Велику увагу в інституті приділяється наданню рівних можливостей у навчанні соціально-незахищеної молоді та дітей-інвалідів.
Наше кредо:   виховуємо  лідерів – еліту українського суспільства.

vypusknyky.thumbnail


 

 

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua