Logo

Студентські досягнення

Досягнення студентів Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій ТІСІТ


На змаганнях Кубку України з вітрильного спорту, що відбулися на Київському морі, у місті Вишгород, виявились тернопільські спортсмени. Студент ТІСІТ Юрій Будай замкнув четвірку лідерів.


За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/13 н.р. зі спеціальності "Соціальна робота" проект студента ТІСІТ Чернія Святослава був нагороджений грамотою "За кращий студентський проект соціокультурного спрямування".

chernij hramota


  ДИПЛОМНА РОБОТА СОБОЛЕВСЬКОГО АНДРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА, ПЕРЕМОГЛА У КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ТА НАГОРОДЖЕНА ГРАМОТОЮ ЗА НАЙВИЩИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ ВІД ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 sobolevsky hramota


ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНА БЕРДЕЙ ІРИНА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК.

berdej dyplom MON

berdej dyplom

ТЕТЯНА ВОЛОЩЕНКО ЗАЙНЯЛА І МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "ВИРОБНИЦТВО, СФЕРА ПОСЛУГ І ТОРГІВЛЯ" ХІІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПЛАНІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД МОЛОДІ.

voloshchenko dyplom


boltova podyaka

podyaka soc

kostur arm

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua