Logo

Uniwersytet Jagielloński

uj logo

Uniwersytet Jagielloński

Ягеллонський університет вважається одним з кращих вищих навчальних закладів у Польщі. Займає теж високе місце в європейських рейтингах і є одінм з двох польських вузів, які в даний момент включені в «Шанхайський рейтинг», що порівнює кращі вищі навчальні заклади світу.

Свою репутацію в світі Університет вибудовує шляхом зміцнення рівня розпізнаваності навчального закладу, як дослідницького центру, розвитку міжнародного співробітництва та академічного обміну. Має саму розгалужену мережу міжнародних угод і стипендіальних програм. У 2014 році в Ягеллонському університеті здійснювалися 124 проекту, в рамках яких було налагоджено співпрацю з 405 закордонними науковими установами. Навчальний заклад уклало багато угоди з провідними академічними центрами у м.м. Москва, Санкт-Петербург, Архангельськ, Хабаровськ, Іркутськ, Домодєдово, Казань, Сімферополь, Київ, Львів, Черкаси, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Одеса, Тарнополь, Мінськ і Гродно. 

детальніше
Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова 51, 46008, м. Тернопіль, Україна | Тел.: +38 0352 528310, Факс: +38 0352 525475 | E-mail: info@tisit.edu.ua