Features

Наші партнери ВНЗ

Staropolska Szkoła Wyższa

Staropolska logo

Staropolska Szkoła Wyższa - Old Polish University
 

Старопольська  школа
Інформація для іноземних студентів    

"Пані та панове!

Вибір області дослідження є одним з найважливіших рішень у вашому житті, так що ви повинні вибрати установу, чиї досягнення визнані в навколишньому середовищі, і його диплом допомагає досягти професійного успіху. Я запрошую вас вчитися в Старопольській  школі ,  в відділах національних і міжнародних. Ми є університетом міжнародного характеру, який через Erasmus + допомагає студентам брати участь в академічному житті в Європі. Щорічно близько 50 наших студентів їдуть навчатися в європейських університетах-партнерах, а також учнівства. Перші країни вибору є Греція, Іспанія, Італія, Німеччина, Англія і багато інших. Якщо ви вирішили навчатися  в нашому університеті - ми радо Вас тут зустрінемо.  Ми забезпечуємо сприятливі  умови для навчання , хорошу  атмосферу, стабільну  плату  за навчання і різні стипендії. Я запрошую Вас  навчатися в нашому університеті ". Старопольська Вища  школа є одним з найкращих університетів  в регіоні . Ми працюємо на ринку освіти протягом  16 років.

Д-р Ян Tелус , ректор

 

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

wsp korczak logo

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

 

Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві

Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві – це один з найбільших, найстаріших приватних університетів в Польщі, який впевнено крокує в майбутнє з філіалами у Варшаві, Катовіцах, Ольштині, Любліні, Щечіні та Члухуві.
Педагогічний університет ім. Януша Корчака у Варшаві – це приватний університет, який працює на підставі рішення Міністра національної освіти № DNS 3-0145/TBM/30/93 з дня 08.06.1993 р. i № DNS-1-0145-102/AM/TBM/Rej. 20/97 з дня 07.04.1997 р.
Наш університет пропонує широкий спектр спеціальностей. Саме тут ви знайдете 3 факультети  і 66 спеціальностей.
Польська акредитаційна комісія підтверджує високу якість навчання  на всіх досліджуваних спеціальностях.
В університеті діє стипендіальна система: ректорська стипендія призначається за визначні успіхи у навчанні, соціальна стипендія для малозабезпечених студентів, а також для студентів з групою інвалідності.
 
Які переваги навчання в нашому університеті?
 • Ви маєте змогу здобути освіту в одному з найкращих педагогічних університетів Польщі, що підтверджує сертифікат « Університет лідерів 2014»
 • Навчаючись в нашому університеті ви отримуєте не тільки теоретичні знання, а й практичні
 • Наші студенти отримують великий шанс займатись справою, яка приносить задоволення
 • Доступ до новітніх технологій полегшує навчання для наших студентів
 • Існує можливість поєднання роботи та навчання
 • Ми організовуємо проекти, в яких саме ви матимете змогу приймати участь
 • В рамках програми Erasmus Plus наші студенти мають змогу навчатися за кордоном
Університет ім. Януша Корчака серед інших університетів вирізняється наступними факторами: інноваційний підхід до навчання, який стане в пригоді на ринку праці,  формування основ підприємництва серед студентів, формування сучасних гуманітаріїв, котрі  розуміють суспільну та господарчу реальність. Університет ім. Януша Корчака являється одним з лідерів у використанні потенціалу популярної платформи e-learning, а також mobile learning ( навчання за допомогою смартфонів та планшетів). Великого успіху набуває система навчання, яка базується на коучингу, менторингу і дистанційному навчанні, що полягає на виробленні у студентів їхнього власного і неповторного стилю праці та використанні їхніх сильних сторін.
 
Детальніше

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

wsbwd logo

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 Університет в Домброві Гурнічій

Університет в Домброві Гурнічій розпочав свою діяльність в 1995 році. Приватний статус Університету надає можливість швидко реагувати на мінливі запити ринку і пропонувати нові напрямки освіти. На даний момент Університет в Домброві Гурнічій навчає 8 тис. студентів і вже вручила дипломи про закінчення вузу 11 тис. випускникам. Міжнародні експерти, професори, а також студенти з усієї Європи перетворили Університет в Домброві Гурнічій в міжнародний центр співробітництва. Важливими елементами, що впливають на високу оцінку і престиж вузу, є науково-дослідні кадри, їх наукова активність а також сучасна матеріальна база, яка слугує для реалізації навчального процесу і наукових досліджень.

Навчальний процес здійснюється в рамках 13 освітніх напрямків: міжнародні відносини, адміністрація, інформатика, логістика, управління, соціологія, економіка, міжнародні економічні відносини,англійська філологія, фізіотерапія і педагогіка. На кожному напрямку доступний широкий діапазон різноманітних спеціальностей, які дають студентам можливість вірно підібрати програму навчання відповідно до своїх потреб та інтересів. На даний момент студенти мають можливість варіації із 70 спеціальностей, у тому числі в інженерному напрямку: логістика і транспорт, інженер якості, управління безпекою та гігієна праці, комп ютерні мережі, системи баз даних, комп ютерна графіка й мультимедія, а також соціологія медіальної комунікації, журналістика. На спеціальності міжнародні економічні відносини навчання здійснюється виключно англійською мовою.

Гордістю Університету в Домброві Гурнічій є колектив високопрофесійних співробітників. У рамках науково-дослідницьких робіт з вузом повязано більшь ніж 300 викладачів академії, які є авторами та рецензентами відомих науково-дослідних робіт та освітніо-кваліфікаційних програм.

Наукові дослідження в Університеті концентруються в галузі технічних, економічних і суспільних наук. Маючи на увазі пріоритетні напрямки наукової діяльності Університету, наукові дослідження тут проводяться в рамках наукових грантів. Університет в Домброві Гурнічій використовує результати наукових досліджень у навчальному процесі, а також впроваджує їх на промислових підприємствах і в громадських інститутах, водночас приділяючи значну увагу широкій популяризації наукових досягнень у суспільстві, використанню в господарській діяльності та бізнесі через наукові конференції, дослідницькі та загальноосвітні публікації.

Сучасний навчально-дослідницький базис дає вченим регіону можливість здійснювати дослідження на найвищому рівні і брати участь у розвитку так званого Європейського Дослідницького Простору. Важливим фактором, що впливає на високу ефективність навчально-дослідницького процесу є головна бібліотека Університету.

Університет в Домброві Гурнічій є членом Польської Господарської Палати Сучасних Технологій, завданням якої є створення сприятливого середовища для сектора сучасних технологій, а також популяризація академічного підприємництва. Вуз став також партнером Тренінгової Палати, метою якої є професіоналізація і розвиток тренінгу відповідно з міжнародними стандартами етики та підприємництва. Університет є сертифікованим партнером освітньої фірми Microsoft, Авторизованого Навчального Центра Cisco, а також партнером TUV NORD і IFS Poland. Університет в Домброві Гурнічій докладає багато зусиль, щоб забезпечити студентів сучасними знаннями інтердисциплінарного характеру.

Діючі студентські організації дають студентам можливість задовольнити індивідуальні, інтелектуальні, культурні та спортивні потреби. Студентське Самоврядування організовує безліч інтеграційних, благодійних та громадських заходів.

Університет в Домброві Гурнічій підтримує постійні звязки з Вищими Навчальними Закладами в межах країни та закордоном. Ця співпраця включає обмін науковим досвідом, ведення спільних наукових досліджень, читання циклів лекцій, рецензування наукових праць та інші форми співробітництва.

Співпраця з іноземними академічними центрами та дослідницькими організаціями є важливим фактором поліпшення і модернізації навчального процесу, що в свою чергу сприяє підвищенню дослідницького потенціалу вузу. Це стосується обміну науковими працівниками і студентами, наукових контактів з іншими академічними центрами у всьому світі, спільних освітніх програм та організації студентських стажувань.

Університет в Домброві Гурнічій координує програму міжнародного обміну Erasmus і програму стажувань Norway Grants. Укладені двосторонні договори дають можливість здійснювати програми обміну студентами та викладачами.

 

 
Детальніше

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

wse logo

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

Вища Економічна Школа у Білостоці

Вища Економічна Школа у Білостоці була створена в 1996 р., є недержавною вищою школою. Вона навчає студентів першого і другого ступеня та аспірантів. З моменту свого створення ВЕШ отримала безліч нагород і премій, в тому числі Європейську медаль Клубу Бізнес-центр за проведення досліджень в області економіки, що підтверджує високий стандард навчання на європейському рівні освіти.  

Економічний факультет також має позитивні оцінки якості освіти, навчальних програм і матеріально-технічну базу, отриману від Польського Акредитаційного Комітету. Вища Економічна Школа в Білостоці була першою з вузів в Підляскім воєводстві яка запустила напрямок Безпека і Гігієна Праці на навчанні І ступеня, яка навчає фахівців, підготовлених для управління безпекою праці на підприємствах.

ПРИЗИ ТА НАГОРОДИ, отримані Вищою Економічною Школою в Білостоці

 • Сертифікат - Вища Економічна Школа в Білостоці „Вуз Лідерів”
 • Європейська медаль за високі досягнення в галузі економіки. Нагородження медаллю- це підтвердження зразкового стандарду навчання на європейському рівні освіти
 • Найкраща Інвестиція в Людину за проект „Гнучкий працівник-партнерська родина”
 • Позитивіст Року за популяризацію підприємницької діяльності серед молодого покоління в підляському воєводстві
 • Вуз № 1 1 в підляскому воєводстві - серед економічних вузів за рейтингом 2008 журналу Newsweek Polska

Студентам з за кордону, ми пропонуємо:

 • надання житла (2-х місний кімната в гуртожитку / квартира / кімната у студентській квартирі,)
 • навчання російською або англійською мовами
 • інтенсивний курс польської мови
 • можливість отримання карти постійного перебування
 • організований один раз на місяць виїзд на Україну
 • навчання і практика за кордоном
 • співробітництво з багатьма підприємствами
 • Студентський Спортивний Союз, Студентське Самоврядування та Наукові кола
 • тренажерний зал після годин навчання
 • необмежений доступ до Інтернету
 • дитячий сад при Вузі працює 7 днів на тиждень
 • близьке розташування Залізничного та Автобусного вокзалів
 • велика парковка
Детальніше

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku

Sanok logo

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku

 Szanowni Państwo,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku to uczelnia o ugruntowanej pozycji na podkarpackim rynku edukacyjnym. Jej mury opuściło dotychczas ponad 4200 absolwentów kierunków: kulturoznawstwo, filologii: polska, słowacka, ukraińska, rosyjska, edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, mechanika i budowa maszyn, pielęgniarstwo, rolnictwo, praca socjalna, pedagogika, ratownictwo medyczne. 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku systematycznie poszerza swoją ofertę edukacyjną, dopasowując ją do oczekiwań potencjalnych kandydatów i zapotrzebowania na rynku pracy. Obecnie kształcimy studentów na dziesięciu atrakcyjnych kierunkach w siedmiu specjalnościach. Realizujemy programy o profilu praktycznym – przygotowujące absolwenta do studiów drugiego stopnia, ale równocześnie kształcące profesjonalistę w określonym zawodzie. Zajęcia prowadzone są przez kadrę naukowo-dydaktyczną pochodzącą z regionu oraz z dużych ośrodków akademickich. Studenci mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażone pracownie i laboratoria. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe młodzież realizuje w zakładach pracy na terenie województwa podkarpackiego. Ponadto studenci mają możliwość kształcenia i odbywania praktyk w zagranicznych ośrodkach akademickich w ramach programu Erasmus+. Aktualnie współpracujemy z czterdziestoma siedmioma uczelniami i ośrodkami zagranicznymi. Studentom proponujemy rozwój nie tylko przez studia, ale także poprzez działalność w kołach naukowych i kołach zainteresowań oraz w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku jest ośrodkiem życia nie tylko studenckiego, ale również naukowego i kulturalnego. Coraz więcej sanoczan zatrudnionych w naszej uczelni uzyskuje stopnie i tytuły naukowe. Jesteśmy organizatorami konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, wykładów otwartych, wystaw, koncertów, warsztatów, kursów, programów profilaktycznych. Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w naszej uczelni jest fakt, że jej absolwenci znajdują satysfakcjonujące zatrudnienie w zawodzie i są dobrze oceniani przez pracodawców.
Baza dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku jest stale rozbudowywana. W 2015 roku zostało oddane do użytku Centrum Sportowo-Dydaktyczne, w którym znajduje się pełnowymiarowa hala sportowa, sala fitness, sala rehabilitacyjna, siłownia, a także aula z 230 miejscami wyposażona w najnowszy sprzęt audiowizualny.
Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą edukacyjną, naukową i kulturalną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.


Elżbieta Cipora
rektor

Увійти