Новини ТІСІТ

Новини ТІСІТ

Новини Тернопільського інстиутуту соціальних та інформаційних технологій

Підписана угода про співпрацю між ABMS Switzerland та ТІСІТ

Між ТІСІТ та Швейцарським Університетом ABMS The Open University Of Switzerland підписана угода про співпрацю. 
Угодою передбачено академічний обмін між студентами, випускниками, професорсько-викладацьким складом, дистанційне навчання та участь у Європейських програмах співпраці.

Довідка про університет:
Перший віртуальний університет у ШВЕЙЦАРІЇ, що готує майбутніх менеджерів 100% онлайн та віртуальної освіти.

Запрошуємо переглянути брошуру про  ABMS The Open University Of Switzerland ABMS The Open University Of Switzerland.

Детальніше ...

В ТІСІТ відбулася інавгурація 2017-2018 навчального року

4 вересня 2017 року в ТІСІТ відбулаль інавгурація нового навчального року, 16 навчального року в історії  інституту.

Відкриваючи св'яткування  ректор ТІСІТу Ярослав Бакушевич сказав, що увійшовши в нове тисячоліття, ми починаємо усвідомлювати, що молодь найцінніший скарб нашого суспільства яке прагне встановити свою власну дорогу в майбутнє, тому вирішальна роль у закладанні фундаменту нового суспільства відіграє рівень, глибина і багатство освіти поєднаної з духовністю.

Ректор привітав гостей які прибули на інавгурацію:

Проф. докт.габіліт Жешовського Університету - Кристину Лесняк-Мочук:

Проф. докт габілітов. Жешовської Політехніки – Євгеніуша Мочука

Докторанта права Університету в Бялостоку, випускника Варшавської кінематографічної школи – Аркадіуша Лесняк-Мочука

Мецената, відомого підприємця, Голови  асоціації підприємців Тернопільщини «Українська справа»- Михайла Михайловича Ратушняка.

        До дня інавгурації ТІСІТ отримав багато привітань від наших закордонних друзів, ректорів та професорів польських університетів

Детальніше ...

НОВА УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА З ЕКОНОМІКИ ІННОВАЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

 До 15 серпня 2017 року триває набір на Магістерську програму з економіки інновацій та міжнародного підприємництва ( денна та заочна форма навчання). Це унікальна українсько-польська програма, яка базується на практичних аспектах управління проектами у сфері бізнесових та соціальних інновацій з використанням сучасних інформаційних технологій.

На основі підписаних Угод про подвійний диплом з провідними польськими університетами, поряд з теоретичним навчанням в Україні та Польщі, учасники проходитимуть практичну підготовку з проектного менеджменту на провідних польських та європейських підприємствах за участю відомих топ-менеджерів інноваційно - орієнтованих міжнародних компаній, організацій, установ.

Детальніше ...

НОВА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА З ЕКОНОМІКИ ІННОВАЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Згідно рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 30.03.2017 (Наказ МОН України № 62-л від 31.03.2017 р., протокол №46_1) в ТІСІТ з вересня 2017 року стартує нова Магістерська програма з економіки інновацій та міжнародного підприємництва – унікальна українсько-польська програма, яка базується на практичних аспектах управління проектами у сфері бізнесових та соціальних інновацій з використанням сучасних інформаційних технологій.

На основі підписаних Угод про подвійний диплом з провідними польськими університетами, поряд з теоретичним навчанням в Україні та Польщі, учасники проходитимуть практичну підготовку з проектного менеджменту на провідних польських та європейських підприємствах за участю відомих топ-менеджерів інноваційно - орієнтованих міжнародних компаній, організацій, установ.

До участі в програмі запрошуються бакалаври, спеціалісти і магістри, як, незалежно від отриманої спеціальності, планують реалізувати власні бізнес-ідеї (або соціальні проекти), а також підприємці- початківці, керівники установ та організацій, які прагнуть опанувати «відкриті» інновації, навчитись планувати і керувати  інноваційними проектами,  приймати управлінські рішення на основі Smart-технологій, залучати інвестиції для власного розвитку і розвитку громад. 

Детальніше ...

Урочисте вручення дипломів випускникам ТІСІТ 2017

30 червня 2017 року в ТІСІТ відбулося  урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо - кваліфікаційний рівень "бакалавра" і "спеціаліста".

Урочистості розпочалися виконанням Державного Гімну України.
Випускників із отриманням дипломів вітали викладачі, представники громадськості, батьки та їхні старші товариші, які закінчили навчання в інституті раніше.

Детальніше ...

Урочистості до Дня науки

17 травня 2017 року з нагоди Дня науки відзначено кращих науковців та молоду наукову еліту області за ініціативи та безпосередньої участі голови Тернопільської обласної ради ОвчарукаВ.В., заступника голови обласної державної адміністрації Юрика Ю.З. і начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Хоми О.З.  

 Серед  молодих науковців  області Почесною грамотою   відзначено  к.е.н.,  доцента кафедри міжнародної економіки та маркетингу  Мартиняк Ірину Олександрівну.

Вітаємо молоду наукову еліту та всіх  викладачів і студентів ТІСІТу з професійним святом.

Про нас пишуть: http://oblosvita.te.ua/news/1986-urochystosti-z-nahody-dnia-nauky

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти