Новини ТІСІТ

Новини ТІСІТ

Новини Тернопільського інстиутуту соціальних та інформаційних технологій

Запрошуємо до участі в IV Міжнародній науково-практичній мережевій конференції "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті та науці: реалії та перспективи"

Деталі події:

  • Дата: - -
  • Місце проведення: Тернопіль, конференц-зал ТІСІТ
  • Реєстрація
 
Детальніше ...

Відбулась презентація Програми імені Фулбрайта в ТІСІТ

4 квітня 2018 року в  Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася зустріч з представниками програми імені Фулбрайта.  

Учасники зустрічі мали можливість дізнатись:

  • що надає Програма;
  • умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США;
  • критерії відбору учасників, етапи конкурсів, особливості вибору американських університетів для фіналістів Програми та умови гранту.
Детальніше ...

З Воскресінням Христовим!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
У ці святкові дні, ректорат Тернопільського Інституту Соціальних та Інформаційних Технологій сердечно вітає викладачів, студентів, працівників ТІСІТ та гостей сайту із Воскресінням Христовим!
З відчуттям глибокої радості, від щорого серця вітаємо Вас та Вашу родину з Воскресінням Христовим! Нехай Господь дарує щастя, любов, радість, віру та благополуччя, мир та злагоду на довгії літа!
Детальніше ...

ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ ЗДОБУТИ ВИЩУ ОСВІТУ УКРАЇНСЬКИЙ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ

Запрошуємо випускників шкіл та коледжів на навчання до ТІСІТ за денною та заочною формами для здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр,  магістр (при продовженні навчання в Польщі).

Детальніше ...

Презентація Програми імені Фулбрайта у ТІСІТі

Шановні колеги!

 Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч з координаторкою Програми імені Фулбрайта Інною Бариш та американським стипендіатом Програми Аароном Кеннетом, яка відбудеться в Тернополі, в середу, 4 квітня в  Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій (вул. Танцорова 51, конференц-зала) о 10:40. 

 Ви дізнаєтесь про можливості, що надає Програма; умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США; критерії відбору учасників, етапи конкурсів, особливості вибору американських університетів для фіналістів Програми та умови гранту.

Детальна інформація на  http://www.fulbright.org.ua/uk/news/428/2-4-04.html

Детальніше ...

Інформаційно-просвітницький захід «Небезпеку видно не одразу»

26 березня 2018 р. у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій в рамках проекту «ПОЛіС» відбувся інформаційно-просвітницький захід «Небезпеку видно не одразу» за підтримки міжнародної організації IREX. Студенти та викладачі інституту активно обговорили важливі питання щодо торгівлі людьми та насилля в сім'ї. Студентська молодь мала змогу отримати відповіді на запитання, що стосувалися професійної діяльності патрульної поліції. Учасники заходу були налаштовані на спілкування. Захід пройшов насичено та яскраво.

Детальніше ...

Екскурсія в Музей податкової служби м.Тернополя

23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.Після короткої ознайомчої лекції, студенти відвідали Центр обслуговування платників податків та оглянули Галерею робіт учасників конкурсу дитячої творчості.Молоді спеціалісти, залишилися задоволеними почутим, вони розширили свої знання щодо податків та роботи ДФС загалом, тепер студенти більше розумітимуть, для чого існують податки і головне, навіщо їх сплачувати.

Детальніше ...

В ТІСІТі відбулася навчальна лекція на тему «Адміністративна корупція»

В ТІСІТі відбулася навчальна лекція на тему «Адміністративна корупція», яку проводили працівники Тернопільської обласної прокурантури. Студенти з цікавістю відвідали даний захід та активно долучилися до обговорення даної теми. Їм розповіли, як потрібно діяти, щоб запобігти правопорушенню. Адже в теперішній час це є досить актуальною проблематикою. Подана інформація є корисною та пізнавальною. Скажемо разом: «ні корупції».

Детальніше ...

Освітній проект "DOBRE"

В рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)   в Тернополі відбулась зустріч керівництва  Малопольської школи публічної адміністрації Краківського економічного університету  з потенційними учасниками проекту від вищих навчальних закладів Тернопільщини. Під час  зустрічі, в якій прийняли участь  представники Тернопільського інституту  соціальних та інформаційних технологій проф. Бакушевич І.В. та доц. Гощинський А.В., обговорювались перспективи  створення консорціуму українських вищих навчальних закладів для підготовки стандартів навчання працівників сфери публічного врядування та програм післядипломної освіти. Реалізація наступної фази проекту дозволить підняти на якісно вищий рівень фахові компетенції  та ефективність роботи організаторів та виконавців реформ у громадах.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти