Новини ТІСІТ

Новини ТІСІТ

Новини Тернопільського інстиутуту соціальних та інформаційних технологій

Урочисте вручення дипломів випускникам ТІСІТ 2017

30 червня 2017 року в ТІСІТ відбулося  урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо - кваліфікаційний рівень "бакалавра" і "спеціаліста".

Урочистості розпочалися виконанням Державного Гімну України.
Випускників із отриманням дипломів вітали викладачі, представники громадськості, батьки та їхні старші товариші, які закінчили навчання в інституті раніше.

Детальніше ...

НОВА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА З ЕКОНОМІКИ ІННОВАЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Згідно рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 30.03.2017 (Наказ МОН України № 62-л від 31.03.2017 р., протокол №46_1) в ТІСІТ з вересня 2017 року стартує нова Магістерська програма з економіки інновацій та міжнародного підприємництва – унікальна українсько-польська програма, яка базується на практичних аспектах управління проектами у сфері бізнесових та соціальних інновацій з використанням сучасних інформаційних технологій.

На основі підписаних Угод про подвійний диплом з провідними польськими університетами, поряд з теоретичним навчанням в Україні та Польщі, учасники проходитимуть практичну підготовку з проектного менеджменту на провідних польських та європейських підприємствах за участю відомих топ-менеджерів інноваційно - орієнтованих міжнародних компаній, організацій, установ.

До участі в програмі запрошуються бакалаври, спеціалісти і магістри, як, незалежно від отриманої спеціальності, планують реалізувати власні бізнес-ідеї (або соціальні проекти), а також підприємці- початківці, керівники установ та організацій, які прагнуть опанувати «відкриті» інновації, навчитись планувати і керувати  інноваційними проектами,  приймати управлінські рішення на основі Smart-технологій, залучати інвестиції для власного розвитку і розвитку громад. 

Детальніше ...

Урочистості до Дня науки

17 травня 2017 року з нагоди Дня науки відзначено кращих науковців та молоду наукову еліту області за ініціативи та безпосередньої участі голови Тернопільської обласної ради ОвчарукаВ.В., заступника голови обласної державної адміністрації Юрика Ю.З. і начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Хоми О.З.  

 Серед  молодих науковців  області Почесною грамотою   відзначено  к.е.н.,  доцента кафедри міжнародної економіки та маркетингу  Мартиняк Ірину Олександрівну.

Вітаємо молоду наукову еліту та всіх  викладачів і студентів ТІСІТу з професійним святом.

Про нас пишуть: http://oblosvita.te.ua/news/1986-urochystosti-z-nahody-dnia-nauky

Детальніше ...

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв відкрив сезон золотою нагородою

Яхтсмени України відкрили сезон змагань. Вже стало традицією, що першою регатою у них стає «Олімпійський вітрильний тиждень» в олімпійських номерах програми, який відбувається наприкінці квітня. Раніше ці змагання постійно проводили у Севастополі, три останніх сезони вони проходили у Києві, а цього року їх надзвичайно успішно з 26 до 30 квітня приймала українська «Чорноморська перлина» – місто Одеса.

Детальніше ...

Студенти ТІСІТу прийняли участь у науково-практичній конференції

25 квітня 2017 року студенти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій прийняли участь у ІІ Регіональній студентській науково-практичній конференції «Тенденції та перспективи розвитку маркетингу як основи конкурентоспроможності українських підприємств на європейському ринку», яка відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі».

Детальніше ...

В ТІСІТ відбулась відкрита лекція др. Дерила МкКарті

В рамках  відзначення 500 - ліття Реформації в Україні в ТІСІТ відбулась відкрита лекція др. Дерила МкКарті, віце - президента Академічних програм і стратегій Європейського  Форуму  Християнських Лідерів на тему  "Лідерство успішними  проектами  і реформація у сфері освіти і науки: роль церкви".  Основна ідея лекції може бути сформована словами Нобелівського лауреата  американського фізика Дж. Тейлора: «наукове відкриття – це також і релігійне одкровення. Між релігією і наукою немає ніякого конфлікту. Наші знання про Бога стають все більшими з кожним новим відкриттям, яке ми робимо про світ». 

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

 

Детальніше ...

15 березня в ТІСІТ відбулися урочистості присвячені 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

15 березня в ТІСІТ відбулися урочистості присвячені 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.


    Під час літературно-мистецького дійства «І на оновленій землі Врага не буде, супостата…» студенти інституту декламували вірші Т.Г. Шевченка, співали пісні, написані на слова великого Кобзаря, виконували поетичні та музичні твори написані на його честь.
    Учасником Шевченківського свята був багаторазовий лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів присвячених творчій спадщині Т.Г. Шевченка, заслужений артист України, артист Тернопільської філармонії Андрій Володимирович Оленин.
   На завершення урочистостей всі учасники свята заспівали «Заповіт» Т.Г.Шевченка.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Міжнародна співпраця

Увійти