Факультет ПДО-ДН

Факультет ПДО-ДН

Факультет післядипломної освіти та дистанційного навчання забезпечує підготовку вищого керівного складу корпорацій та міжнародних компаній, менеджерів приватних підприємств та організацій, підприємців.


ecdl 0Факультет провадить навчання та підготовку за програмами ECDL cпільно з центром ECDL - ТернопільФакультет реалізує навчальні програми спільно з провідним польськими університетами Кракова, Щеціна, Жешова, Варшави, Ярослава, Познані, Санока, Катовіце та іншими.

Ми реалізовуємо українсько-нідерландську та українсько-польську програми післядипломної освіти, які дають можливість громадянам України здобути другу вищу освіту за короткий термін з отриманням престижних дипломів провідних економічних навчальних закладів Європи.

Українсько-польська програма післядипломної освіти з міжнародного бізнесу та українсько-нідерландська програма з міжнародного маркетингу передбачають інтенсивне використання сучасних технологій навчання та практику на підприємствах Польщі та Королівства Нідерланди.

На факультеті післядипломної освіти можна здобути другу вищу освіту з отриманням українського диплома державного зразка за спеціальностями:

Факультет післядипломної освіти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій готовий розробити індивідуальні навчальні програми та тренінги для потреб Вашого бізнесу.

Наша перевага - професійність, залучення знань та передового досвіду європейських країн, використання  сучасних навчальних методик.


Декан факультету післядипломної освіти та дистанційного навчання
Зварич Данута Іванівна, кандидат психологічних наук, професор ТІСІТ

Директор центру ECDL-Тернопіль
Слободян Ігор Володимирович


Адреса факультету:
46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 51
тел. (0352) 52-83-10
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти