Факультет ПДО-ДН

Факультет ПДО-ДН

Факультет післядипломної освіти та дистанційного навчання забезпечує підготовку вищого керівного складу корпорацій та міжнародних компаній, менеджерів приватних підприємств та організацій, підприємців.


ecdl 0Факультет провадить навчання та підготовку за програмами ECDL cпільно з центром ECDL - ТернопільФакультет реалізує навчальні програми спільно з провідним польськими університетами Кракова, Щеціна, Жешова, Варшави, Ярослава, Познані, Санока, Катовіце та іншими.

Ми реалізовуємо українсько-нідерландську та українсько-польську програми післядипломної освіти, які дають можливість громадянам України здобути другу вищу освіту за короткий термін з отриманням престижних дипломів провідних економічних навчальних закладів Європи.

Українсько-польська програма післядипломної освіти з міжнародного бізнесу та українсько-нідерландська програма з міжнародного маркетингу передбачають інтенсивне використання сучасних технологій навчання та практику на підприємствах Польщі та Королівства Нідерланди.

На факультеті післядипломної освіти можна здобути другу вищу освіту з отриманням українського диплома державного зразка за спеціальностями:

 

Увійти