Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ka logo

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Трохи про Академію
Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним ВНЗ-ом в Малопольській області і другим у всій Польщі за кількістю студентів. Навчання проводиться в декількох десятках напрямків, де здобувають освіту понад 17 тис. Студентів. Академія представлена 9 факультетами, 26 напрямами та 62 спеціальностями, у тому числі навчанням на спеціальностях Міжнародний бізнес і Міжнародний туризм, де заняття проводяться англійською мовою.

Академія має велику кількість ВНЗ-ів-партнерів не тільки в Європі, але також у Тайвані і в Марокко. Постійно збільшується кількість лекцій і занять, які проводяться іноземними мовами, що робить можливим навчання у Краківській Академії молоді з інших країн. Розвиток міжнародного студентського обміну багато в чому спрощує введена система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, участь у міжнародних програмах з обміну студентами, а також те, що випускники отримують додаток до диплома іноземною мовою.

Мультімедійні лекційні зали, сучасні лабораторії та майстерні, чудові професори та викладачі, широкий вибір спеціальностей, можливість познайомитися з цікавими людьми гарантують те, що роки навчання в Академії залишаться незабутніми. В одному з будинків Академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої знаходиться більше 97 тис. Книг і близько 390 найменований різних видань з усього світу. Крім того, в кожному будинку знаходиться кафе / їдальня, де можна смачно і недорого перекусити. Також, в одному з корпусів знаходиться професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал. Освіта у нас - без сумніву найкраща інвестиція в майбутнє!

Увійти