Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszów-Przemyśl

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszów-Przemyśl

wsaiz logo

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszów-Przemyśl

 

Варто навчатися в Університеті права і адміністрації

Університет права і адміністрації - це єдиний на Підкарпатті і один з 19 приватних Університетів в Польщі. Це означає, що як єдиний приватний університет в регіоні і в східній Польщі і один з нечисленних приватних університетів у всій Польщі, ми маємо право надавати науковій ступінь доктора юридичних наук.

Наш університет - це найстарший приватний університет в південно-східній Польщі. Засновано університет в 1995 р. за рішенням Міністра національної освіти та внесено до реєстру приватних вищих навчальних закладів під номером 75.

Заняття в Університеті права і адміністрації ведуть високо кваліфіковані викладачі, в тому числі видатні наукові авторитети та досвідчені практики. Ці особи, забезпечують студентам Університету права і адміністрації високий рівень навчання. На даний момент в Університеті працює понад 200 професорів, докторів, асистентів і лекторів, а також кількадесят прокурорів і суддів.

Безкоштовна спеціалізована кваліфікація - BED

Університет права і адміністрації, як один з нечисленних вузів в Польщі, дає своїм студентам можливість отримання додаткових спеціальних кваліфікацій. У рамках BED студенти можуть скористатися безкоштовними заняттями в т.ч. курсом першої допомоги, бізнесу, детективної техніки та захисту персональних даних. Додатково студенти можуть записатися на курс європейських проектів, криміналістики та післядипломне навчання в сфері держзамовлень а також курс стрільби.

Найкращий юридичний вуз на Підкарпатті, третій в Польщі

Університет права і адміністрації в Жешуві - це найкращий юридичний вуз на Підкарпатті і третій серед приватних вузів в Польщі. Таке читаємо в Газеті "Gazetа Prawnа VIII" "Рейтинг юридичних факультетів". Університет права і адміністрації отримав також високу оцінку в категорії "Якість і рівень навчання" - зайняв друге місце серед державних вузів в Польщі. Університет права і адміністрації вже вдруге займає високе місце в Рейтингу юридичних факультетів DGP, утримуючи високу третю позицію серед приватних вузів в Польщі. Нас випередили лише вузи з Варшави.

Спеціалізовані лабораторії

Університет права і адміністрації в Жешуві пропонує своїм студентам практичні заняття в сучасних лабораторіях. Університет закупив єдине на Підкарпатті університетське електронне стрільбище (обладнане репліками зброї Glock 17 і Beretta) . Студенти використовують стрільбище під час занять з правил безпечного використання зброї. Студенти Університету мають також заняття в сучасній університетській криміналістичній лабораторії. Тренування відбуваються під наглядом фахівців найвищого класу. Студенти мають в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання, аналогічне до того, на якому працюють напр. поліцейські криміналістичні експерти.

Студенти Університету навчаються в прекрасних умовах. Корпус університету - це сучасні об'єкти (приблизно 18 тис. м2), розміщені на території понад 3 га в центрі Жешува (корпус Collegium Administrativum, Collegium Iuridicum, Collegium Securitatis, студентський клуб, відпочинковий сад з пленерним залом для семінарів і Комплекс університетських квартир - 49 квартир площею 3,7 тис. м2) та центральний корпус Університету в Перемишлі (3 тис. м2). Кожен факультет має свою, досконало оснащену будівлю: „адміністрація” - Collegium Administrativum, „юридичний„ – Collegium Iuridicum i „внутрішня безпека” – Collegium Securitatis.

Детальніше

Увійти