Наукові конференції у ТІСІТ

Запрошуємо до участі в IV Міжнародній науково-практичній мережевій конференції "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті та науці: реалії та перспективи"

Деталі події:

  • Дата: - -
  • Місце проведення: Тернопіль, конференц-зал ТІСІТ
  • Реєстрація
 
Детальніше ...

Студенти ТІСІТу прийняли участь у науково-практичній конференції

25 квітня 2017 року студенти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій прийняли участь у ІІ Регіональній студентській науково-практичній конференції «Тенденції та перспективи розвитку маркетингу як основи конкурентоспроможності українських підприємств на європейському ринку», яка відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі».

Детальніше ...

Польща-Україна: Спільні шляхи до свободи

Деталі події:

  • Дата: -
  • Місце проведення: Житомирський державний університет імені Івана Франка
  • Реєстрація
 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної наукової конференції «Польща-Україна: спільні шляхи до свободи. Співпраця польсько-українська в переломних моментах історії та сучасності». Тематика зустрічі 2016 р. – «Національні держави новітньої доби: історичні та модерні фактори політичного розвитку» до 25-річчя проголошення незалежності України.

 

Детальніше ...

Запрошуємо до участі в ІІI Міжнародній науково-практичній мережевій конференції "Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: реалії та перспективи"

Деталі події:

  • Дата: - -
  • Місце проведення: Тернопіль, конференц-зал ТІСІТ
  • Реєстрація
 
Детальніше ...

Делегація науковці ТІСІТ взяла участь у міжнародній науковій конференції у Вищій економічній школі м. Білосток (Польща)

Науковці Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій у складі ректора ТІСІТ проф. Бакушевича Ярослава Михайловича, проректора ТІСІТ проф. Бакушевич Іванни Всеволодівни, проректора ТІСІТ проф. Шевчук Любов Теодорівни, професора кафедри міжнародної економіки та маркетингу ТІСІТ Шевчука Ярослава Васильовича взяли участь у міжнародній науковій конференції “Електронні публікації в розвитку науки”, яка проходила 24-26 вересня в м Білостоку (Польща). 

Детальніше ...

Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична мережева конференція Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: єдиний інноваційний простір

19-21 вересня 2014 року в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася ІІ Міжнародна науково-практична мережева конференція Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: єдиний інноваційний простір.

Детальніше ...

У ТІСІТ відбулася Міжнародна мережева науково-практична конференція “Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: трансформація та розвиток”

У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася  міжнародна мережева науково-практична конференція “Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: трансформація та розвиток”, яка проходила 24-26 квітня 2013 р. в рамках Днів Європи у ТІСІТ. Участь у конференції взяли науковці з чотирьох країн: України, Польщі, Греції та Литви.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти