Студентське дозвілля

Семінар "Покращити енергоефективність міста може кожен"

11 травня Громадянська мережа ОПОРА провела навчальний семінар для студентів Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій на тему «Залучення грантової допомоги для покращення енергоефективності у місті». 

Детальніше ...

Студенти ТІСІТ взяли участь у благодійній акції - ярмарку для збору коштів бійцям АТО

Студенти ТІСІТ підтримали та взяли участь у благодійному ярмарку солодкої випічки для збору коштів бійцям АТО та патріотичному флешмобі. Організаторами та учасниками ярмарку були також студенти ТНТУ, ТНПУ, ТНЕУ та ТДМУ.

Детальніше ...

У ТІСІТ відбулася зустріч з військовими в рамках відзначення Дня захисника України

В Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася зустріч студентів та воїнів 7-ї окремої артилерійської бригади, присвячена відзначенню Дня захисника України.

Детальніше ...

Команда студентів ТіСіТ взяла участь у інтелектуальній битві студентів

18 та 19 березня команда студентів з Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій взяла участь в інтелектуальній битві студентських команд вищих навчальних закладів Тернополя.
Детальніше ...

Шевченківські дні

У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся урочистий захід з нагоди вшанування 201-ї річниці з Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході участь приймали творчі студенти I-IV курсів.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти