Наукові конференції та програми стажування

Фулбрайтівські стипендії на навчання на магістерських програмах у США_Fulbright Graduate Student Program 2018-2019

Дорогі колеги, до 16 травня 2017 року фулбрайтівський офіс приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html
Стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Детальніше ...

Наукові конференції у 2017 році

Наукова соцмережа www.Science-Community.org об'єднує більше ніж 40.000 вчених з України, Росії, Білорусі, Казахстана та інших країн. Проект надає сервіси для моніторингу грантів, конференцій, наукових вакансій, журналів та наукпоп події, а також можливості для пошуку партнерів для наукових досліджень. 

Детальніше ...

Польща-Україна: Спільні шляхи до свободи

Деталі події:

  • Дата: -
  • Місце проведення: Житомирський державний університет імені Івана Франка
  • Реєстрація
 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної наукової конференції «Польща-Україна: спільні шляхи до свободи. Співпраця польсько-українська в переломних моментах історії та сучасності». Тематика зустрічі 2016 р. – «Національні держави новітньої доби: історичні та модерні фактори політичного розвитку» до 25-річчя проголошення незалежності України.

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Увійти