Новини ТІСІТ

Андрій Бакушевич

Андрій Бакушевич

Українсько-польський вищий навчальний заклад ХХІ століття

URL сайту: http://www.tisit.edu.ua

Скажи курінню «НІ»

31.05.2018 є Міжнародним днем боротьби з тютюнопалінням, саме в цей день в ТІСІТі пройшла акція «обміняй цигарку на цукерку». Метою якої було показати, що куріння шкодить здоров‘ю та те ,що цигарки можна замінити на щось менш шкідливе. Тому не куріть, а підтримуйте здоровий спосіб життя, тому що куріння наносить удар не тільки по вашому здоров‘ю, а і по вашому гаманцю!!! 
Фото на сторінці Instagram

Детальніше ...

Всесвітній день вишиванки у ТІСІТ

ТІСІТ долучився до святкування всесвітнього дня вишиванки. 

Довідка про свято: Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.
Джерело: uk.wikipedia.org/wiki/День_вишиванки

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

Детальніше ...

В ТІСІТі відбулась відкрита лекція - професора з вищої математики доктора Вінфріда Аузінґера

25.05.2018 р. в ТІСІТі відбулась відкрита лекція за участю професора  з вищої математики доктора Вінфріда Аузінґера з Віденського  технічного університету (Австрія).

Детальніше ...

У всесвітній день охорони праці 28.04.2018 студентам провели лекцію з правил Охорони праці

28.04.2018 - відзначається Всесвітній день охорони праці. З цієї  нагоди, студентам провели виховну лекцію, на якій розглядались питання: "як дотримуватись правил з Охорони праці, як працювати в комфортних умовах". Наші студенти, з цікавістю слухали інформацію, та отримали знання, які допоможуть їм у майбутньому.

Трудіться, поки дозволяють сили і роки. -Овідій

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти