Новини ТІСІТ

Андрій Бакушевич

Андрій Бакушевич

Українсько-польський вищий навчальний заклад ХХІ століття

URL сайту: http://www.tisit.edu.ua

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, студенти та гості сайту!

Від імені ректорату Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій сердечно вітаю Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров'я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Любові Вам, родинного затишку та Божого благословення!

Ректор ТІСІТ Ярослав Бакушевич

Детальніше ...

Навчання у Польщі для учнів 9-11 класів

Вивчення польської мови для учнів 9-11 класів передбачає:

  • глибоке вивчення польської мови до рівня В2 з метою вступу у польський державний та недержавний університет
  • можливість здати тести польської мови до рівня В2 та отримати сертифікат, що відповідає знанням польської мови відповідного рівня
  • учні вивчають окрім мови історію культуру, географію Польщі
  • слухачі мають можливість ознайомитись із відповідним регіоном та університетом, де вони обрали навчання, включаючи поїздку в Польщу  з викладачем ТІСІТ та батьками ( при бажанні)
  • слухачі отримають професійну та висококваліфіковану допомогу у виборі навчального закладу Польщі та відповідної спеціальності ( у першу чергу з великою кількістю університетів з якими ТІСІТ має угоди)
  • викладачі ТІСІТ мають високу кваліфікацію із знань польської мови і навчались у Польщі
  • студенти мають можливість одночасно навчатись у польському університеті і ТІСІТ із перезарахуванням спільних предметів ( що знижує вартість навчання ) з метою отримати диплом Польщі і України
  • студенти можуть навчатись 1 рік в ТІСІТі і надалі перевестись у польський вищий навчальний заклад, з перезарахуванням спільних предметів.
Детальніше ...

23 листопада 2017 в ТІСІТі відбувся бізнес-тренінг "Ефективне управління бізнес-процесами"

23.11.17 в ТІСІТі відбувся бізнес-тренінг "Ефективне управління бізнес-процесами". Тренінг проводився для підприємців  в рамках підписаної угоди про співпрацю з Лігою підприємців Тернопільщини  "Українська справа". 

Детальніше ...

В ТІСІТ відбувся мистецько - поетичний вечір "Україна - Польща спільна історико-культурна спадщина"

 24.11.2017 р. в рамках Програми  відзначення  Днів Польщі в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся  мистецько - поетичний вечір "Україна - Польща спільна історико-культурна спадщина". Вечір був присвячений  видатним польським митцям, яких виплекала українська земля,  та які  мали в своєму роді українське  коріння.  

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Абітурієнту

Міжнародна співпраця

Увійти