Студентське дозвілля

В ТІСІТ відбувся мистецько - поетичний вечір "Україна - Польща спільна історико-культурна спадщина"

 24.11.2017 р. в рамках Програми  відзначення  Днів Польщі в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся  мистецько - поетичний вечір "Україна - Польща спільна історико-культурна спадщина". Вечір був присвячений  видатним польським митцям, яких виплекала українська земля,  та які  мали в своєму роді українське  коріння.  

Детальніше ...

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв відкрив сезон золотою нагородою

Яхтсмени України відкрили сезон змагань. Вже стало традицією, що першою регатою у них стає «Олімпійський вітрильний тиждень» в олімпійських номерах програми, який відбувається наприкінці квітня. Раніше ці змагання постійно проводили у Севастополі, три останніх сезони вони проходили у Києві, а цього року їх надзвичайно успішно з 26 до 30 квітня приймала українська «Чорноморська перлина» – місто Одеса.

Детальніше ...

Семінар "Покращити енергоефективність міста може кожен"

11 травня Громадянська мережа ОПОРА провела навчальний семінар для студентів Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій на тему «Залучення грантової допомоги для покращення енергоефективності у місті». 

Детальніше ...

Студенти ТІСІТ взяли участь у благодійній акції - ярмарку для збору коштів бійцям АТО

Студенти ТІСІТ підтримали та взяли участь у благодійному ярмарку солодкої випічки для збору коштів бійцям АТО та патріотичному флешмобі. Організаторами та учасниками ярмарку були також студенти ТНТУ, ТНПУ, ТНЕУ та ТДМУ.

Детальніше ...

У ТІСІТ відбулася зустріч з військовими в рамках відзначення Дня захисника України

В Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася зустріч студентів та воїнів 7-ї окремої артилерійської бригади, присвячена відзначенню Дня захисника України.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Увійти