Features

Інформаційний буклет

IMG 4208.thumbnailМи раді вітати Вас на сайті першого в Україні українсько-польського вищого навчального закладу ХХІ століття - Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, ініціаторами створення якого стали українські і польські вчені, які давно співпрацюють над проблемами економічного та соціального розвитку своїх країн та інтеграції Польщі і України в Європейську спільноту.

Основна мета інституту — забезпечити високоякісну підготовку спеціалістів з економіки, організації праці, управління та соціального партнерства через впровадження нових освітніх технологій навчання та надання вищої освіти молоді, в тому числі дітям з особливими потребами.

Інститут акредитовано за ІІІ рівнем в цілому, готує фахівців з напрямів економіка підприємництва, міжнародна економіка, маркетинг, соціологія та спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» з економіки підприємництва, міжнародної економіки, соціальної роботи.

Студенти інституту, які навчаються за програмою бакалавр-спеціаліст мають можливість отримати другий диплом в навчальних закладах Польщі, з якими укладено відповідні угоди про співпрацю відповідно до вимог Болонського процесу.

У своїй діяльності інститут орієнтується не на кількість студентів, а на високу якість підготовки спеціалістів та на виховання лідерів — еліту українського суспільства. Ми бачимо необхідність появи лідерів нового типу, не лідерів-адміністраторів, а лідерів-реформаторів. В епоху, коли вся світова спільнота перетворюється в інформаційне, мережеве суспільство, Україна, як ніколи, потребує нового бачення, нових ідей та нових людей, що володіють світовими управлінськими навичками в галузі економіки, фінансів, виробництва, маркетингу, соціальної роботи та інформаційних технологій.

Сподіваємось, що наш WEB-сайт дасть вам змогу ближче познайомитися з інститутом, його життям і досягненнями, відчути атмосферу творчого студентського навчання.Бакушевич Ярослав Михайлович

Бакушевич Ярослав Михайлович
Дійсний член Академії  економічних наук України