Features

Вартість навчання у ТІСІТ, безкоштовне навчання 2018

Вартість навчання у ТІСІТ для вступників 2018 року

Можливості для вступників за "Програмою безкоштовного та пільгового навчання"

Для вступників 2018 року, які досягли успіхів у навчанні, ТІСІТ надає можливість навчатися на денній формі навчання з пільговими умовами оплати за контрактом згідно "Програми безкоштовного та пільгового навчання".

1. При вступі на основі повної загальної середньої освіти на перший курс ступеня бакалавр.

Можливість безкоштовного навчання за умовами контракту згідно "Програми безкоштовного та пільгового навчання" матимуть 20% вступників (згідно рейтингу зарахованих).

При повному наборі місць ліцензійного обсягу за спеціальностями кількість безкоштовних місць складе:

Галузь знань - Спеціальність - кількість місць

• Соціальні та поведінкові науки - Міжнародні економічні відносини - 50 місць,  з них безкоштовних 10
  • Соціальні та поведінкові науки - Економіка - 40 місць, з них безкоштовних 8
  • Управління та адміністрування - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - 35 місць, з них безкоштовних 7
  • Управління та адміністрування - Маркетинг - 20 місць, з них безкоштовних 4
  • Соціальна робота - Соціальна робота - 50 місць, з них безкоштовних 10

2. При вступі на старші курси ступеня бакалавр на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст (для випускників коледжів).

Для вступників, які досягли успіхів у навчанні, ТІСІТ надає можливість навчатися з пільговими умовами оплати за контрактом.

- безкоштовне навчання, які отримали диплом з відзнакою.
- Знижка 75% вступникам, при середньому балі диплому 4,5 та вище за п'ятибальною системою (86 і вище за сто бальною системою).
- Знижка 50% вступникам при середньому балі 4 і вище за п'ятибальною системою (75 і вище за сто бальною системою).

Оплата за навчання може проводитися:

• за весь курс;
  • за рік;
  • за семестр;
  • помісячно.

Надається знижка в оплаті за навчання в розмірі 15% для студентів:

• з багатодітних сімей;
  • близьким рідним – з однієї сім‘ї (кожному студенту 15%);
  • сиротам, напівсиротам.

Діти-інваліди можуть навчатися за рахунок "Фонду соціального захисту інвалідів "