Features

Міжнародні економічні відносини (Міжнародна економіка)

Абітурієнти на основі повної загальної середньої освіти та ступеня бакалавр вступатимуть за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини"

Абітурієнти на основі ОКР молодший спеціаліст вступатимуть на 2-3 курс напряму "Міжнародна економіка"

Спеціаліст з міжнародної економіки має можливість поєднати економічну освіту в Україні та Польщі, що допоможе вирішувати широкий спектр професійних задач: від аналізу та економічної оцінки підприємства до розробки та реалізації бізнес-планів, інноваційних та інвестиційних проектів на міжнародному рівні.

Cпеціалізації:

• міжнародна діяльність у митній справі;
  • міжнародний менеджмент та маркетинг (менеджер міжнародних проектів);
  • міжнародна економічна діяльність у сфері рекреації та туризму;
  • викладач економіки.

Фахівець спеціальностіМіжнародна економіка” підготовлений до професійної діяльності в фінансовій, кредитній, виробничій діяльності з акцентом на особливості міжнародної торгівлі, в сфері дослідження ринку, консультацій з питань комерційної діяльності та управління, реклами та інших послуг в організаціях усіх форм власності.
Характерним в роботі майбутнього спеціаліста  з міжнародної економіки буде розробка міжнародних стратегій управління  та залучення інвестицій з використанням сучасних   інформаційних технологій.

Наші переваги:

• інтенсивне вивчення з першого курсу двох іноземних мов – польської та англійської;
  • можливість проходження практики та стажування за кордоном;
  • поглиблене вивчення інформатики, новітніх інформаційних технологій, в т.ч. робота з інформаційно-пошуковими системами, бізнес в Інтернеті;
  • можливість отримання другої вищої освіти із врученням диплома державного зразка Республіки Польща Економічного університету в Кракові, Жешовського Університету та Вищої Школи Права і Адміністрації у Жешові.
Можна працювати:
  • в українсько-польських підприємствах малого та середнього бізнесу;
  • у міжнародних компаніях;
  • у фінансово-кредитних установах;
  • в будинках відпочинку, оздоровчих центрах, готельно-туристичних комплексах, які працюють на міжнародних ринках.