Урочистості з нагоди Дня працівника освіти - "За кулісами ТІСІТу"

Кожного ранку о пів на дев’яту розсуваються завіси ТІСІТу, оживають аудиторії і сотні студентів, затамувавши подих, чекають на чудо творчості.

Один раз на рік з наближенням цього свята ми говоримо викладач, згадуючи при цьому не модульний контроль, сесію чи пару, а квіти та добрий настрій. І саме в цей день - 7 жовтня 2014 року в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
В порівняльному контексті театру та освіти концерт мав назву "За кулісами ТІСІТу".

Студенти перенесли усіх присутніх в атмосферу театру.
Привітання звучали у віршах, піснях, інсценізаціях. Викладачі та студенти отримали багато позитивних емоцій, приємних вражень і море задоволення.
Бажає всім викладачам професійної наснаги, успіхів, творчих перемог, терпіння, а також вдячності від студентів за свою нелегку щоденну роботу. Від вашої праці залежить, те яким виросте наше покоління.

Студентська Рада ТІСІТ

Фотогалерея святкування