У ТІСІТі відбувся ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА

17 вересня 2014 року, вже традиційно у ТІСІТі відбувся ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА.

Цей день – особливий для ТІСІТ. День, коли першокурсників посвячують у студенти. День, який відкриває вир дорослого, самостійного життя, наповненого студентськими турботами та радощами.

Дійство розпочалося з святкового концерту, програма якого була дуже насиченою. Студенти намагалися продемонструвати свої творчі здібності, акторську гру і навіть танцювальні можливості. Безліч теплих, вітальних слів звучало в адресу першокурсників.

Після урочистостей студенти попрямували до парку Загребелля, де на них чекала справжня посвята в студенти від студентської ради ТІСІТ, яка поділилася із "новоспеченими" студентами досвідом свого студентського життя. Кульмінацією свята стало спалення опудала сесії.

Загалом, свято вдалося, а це - головне!!!

Студентська Рада ТІСІТ

Фотогалерея святкування