Міжнародний день студента

17 листопада вся Україна святкувала Міжнародний день студента. Ця подія не могла оминути й Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій.

Саме в цей день студенти ТІСІТу змагались і веселій формі КВК. Багато жартів, посмішок, та аплодисментів. Саме цим ознаменувався Міжнародний день студента ТІСІТу.

Програма КВК трішки відрізняється від звичайної, загальноприйнятої. Та всетаки дещо було незмінним. Як і кожному КВК у нас було жюрі. Саме воно обрало цьогорічного переможця. А ним у 2012 році стала група першого курсу МЕ-11.

А після урочистої частини усіх чекала не менш цікава дискотека.

Думаю,що цьогорічне свято надовго закарбувалось у пам’яті усіх присутніх,та студентів Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій.