У ТІСІТ відбулася святкова вечірка з нагоди Дня українського студента

17 жовтня 2009 року у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ)  відбулася святкова вечірка з нагоди Дня українського студента.

Вперше було започатковано святкування дня студента та дня викладача ТІСІТ. Святкова програма складалася з виступів студентських талантів ТІСІТ і дискотеки.
Виступи студентів вразили своєю професійністю, новизною, яскравістю та креативністю. Художній керівник концертної програми – завідувач студентського сектору деканату СЕУ Смирнова Марина Володимирівна.

Присутній на святі, ректор ТІСІТ Бакушевич Ярослав Михайлович відзначив високий рівень підготовки та виконання студентських творчих номерів концертної програми.

Фотогалерея свята