Конкурс "МІС ТІСІТ 2010"

04.03.2010 в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся конкурс "Міс ТІСІТ-2010", учасницями якого були студентки першого, другого та третього курсів.

Конкурс складався із п'яти частин:
1) представлення,
2) презентація стилю одягу,
3) правила етикету,
4) таланти
5) вихід у вечірніх сукнях.

Конкурсантки достойно боролися за першість, намагалися якомога яскравіше проявити себе у всіх ситуаціях. Переможницею конкурсу стала Семенів Оля - студентка першого курсу, яка ще отримала  титул "Міс Глядацьких Симпатій" та "Міс Впевненість".  Крім того, були ще й інші номінації, а саме, "Міс Ніжність" - нею стала Бенев'ят Вікторія - студентка першого курсу,
"Міс Оригінальність" - Мирошник Юля - студентка другого курсу та "Міс Чарівність" - Заводовська Оля - студентка третього курсу.
Після конкурсу відбувся концерт, де активну участь брали студенти усіх курсів.

Фотогаларея конкурсу