Грандіозне шоу «ТІСІТ сльозам не вірить» присвячене Міжнародному дню студента

Під час свята студенти змагалися між групами для того, аби бути найкращими. Учасники проявили себе із трьох сторін – акторського мистецтва, вокального та танцювального жанрів.

Виступ кожної групи оцінювало журі, у складі якого були  студенти,  викладачі а також випускники ТІСІТ.
Перлиною шоу став виступ викладачів, які змусили підняти з місць усіх глядачів. Слід додати, що кожна команда проявила себе достойно, тому обрати найкращих було нелегко. На свято були запрошені також і спеціальні гості – ансамбль танцю «Барви», бітбоксер Стас та інші.  Навколо панувала дружня атмосфера інститутської родини. Після розважальної програми на всіх чекала святкова дискотека з бульбашками.

Фотогалерея свята