«Різдвяний вечір», присвячений народним традиціям Великобританії та Польщі

28 грудня 2010 року в ТІСІТі відбувся «Різдвяний вечір», присвячений народним традиціям Великобританії та Польщі.

Студенти першого та другого курсів презентували цікаві обряди, пов’язані зі святкуванням приходу Святого Миколая та Різдва. Усе дійство відбувалося польською та англійською мовами під спів колядок, котрі виконували самі студенти. Родзинкою свята стала міні-вистава «Подорож Санти». Участь у ній взяли також викладачі, які проявили надзвичайну креативність та неабияку здатність до імпровізації.

Режисерами та постановниками свята були викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Поцілуйко О.С., Фарина У.О., Дублик М.Б. та Романко Т.О.