Літературний вечір, присвячений творчості Тараса Григоровича Шевченка

Уже вкотре у ТІСІТі проходить літературний вечір присвячений творчості Тараса Григоровича Шевченка, участь у якому приймають студенти нашого інституту.

17 березня 2011 року знову лунали вічні рядки творінь великого поета та художника. Нас повернули в той час, коли жив та творив Кобзар. Цей вечір був таємничим, художнім та поетичним.

У заході участь приймали творчі студенти I-IV курсів.

Ведучими свята були Питльовани Марися (група МЕ-11) та Черній Святослав (Група Со-21).

Поезію та прозу великого Кобзаря декламували:

Рак Михайло, Бирда Тетяна, Бендзо Наталя, Джумак Лілія, Ожанська Олександра та Бабій Ілона.

Роль матері Шевченка виконувала Мацюк Марія, а самого поета – Плюта Володимир.
Роль селян – кріпаків виконували: Пусь Тарас та Турок Олеся. Слідчого зіграла Путіліна Наталія. Уривок з «Наймички» продекламувала Бенев’ят Вікторія.
Під час літературного вечора були зачитані вірш «Титарівна» у виконанні Мацюк Марії та «Заповіт», який зачитала Болтова Еліна. Роль Івана Франка зіграв Баб’яр Андрій, німецького перекладача Юлії Віргінії - Кузишин Христина, американського художника Рокуела Кента – Федюк Руслан.