Андріївські вечорниці у ТІСІТ

12 грудня, у переддень свята Андрія Первозванного молодь України згадує традиції які їм передавалися з покоління в покоління.

Саме в цей день люди вдавалися до різноманітних ворожінь, які були як колективними, так і індивідуальними, адже кожна людина має потаємне бажання дізнатися , що її чекає попереду.

Святий Андрій вважався провісником людської долі, особливо ж кортіло погадати дівчатам. Хлопці використовували цей день для різноманітних бешкетування тому, що це був єдиний день у році коли парубкам прощали усі їх витівки.

Студенти Тернопільського Інституту Соціальних та Інформаційних Технологій зібралися у вечір перед Андрієм у студентському кафе з метою провести жартівливі гадання. Тут були гадання і на воскові, і на кавовій гущі, і читання долі по очах, і на голці, і кусання калити, і гадання на воді, та багато інших.