День викладача - Освітній оскар 2012

11 жовтня 2012 року,  у стінах нашого інституту в рамках Дня викладача вперше відбулась церемонія «Освітній Оскар ТІСІТ - 2012».

Запровадження святкування слід завдячувати Студентській Раді Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій.

В цей день викладачі інституту змогли відчути себе голлівудськими зірками, приємно насолодившись святковою програмою та чарівними статуетками. Ведучими свята були  Бендзо Наталія, Питльовани Марися, Черній Святослав та Янчур Руслан.

Приємним сюрпризом став виступ випускниці ТІСІТу 2012 року інституту Путіліної Наталі, яка від щирого серця привітала дорогих викладачів з їхнім професійним святом. Надзвичайна атмосфера свята була насичене чудовою музикою, романтичними танцями та веселими моментам.

Фотогалерея події