Вченою радою ТІСІТ затверджено правила прийому в 2015 році

До уваги випускників шкіл, гімназій, коледжів та училищ, в правилах прийому визначено переліки предметів за якими необхідно складати ЗНО для вступу в 2015 році.

Вченою радою Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій затверджено правила прийому в 2015 році.

Випускники шкіл, гімназій, ліцеїв та училищ, які планують вступати в 2015 році зможуть знайти перелік предметів з яких необхідно складати ЗНО в 2015 році для вступу на 1 курс за ступенем бакалавр, рівні складності, вагу бала та їх мінімальну кількість в додатку 5 правил прийому, повний текст правил та додатків до них опубліковано на сторінці Правила прийому до ТІСІТ.