Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій та Вища економічна школа в Білостоку (Польща) уклали угоду про співпрацю

25 вересня 2014 року в м. Білосток (Польща) відбулася зустріч ректора Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій професора Ярослава Бакушевича та ректора Вищої економічної школи в Білостоку доктора Александра Прокопіюка в ході якої відбулося укладання угоди між навчальними закладами.

Згідно угоди передбачається співпраця в академічній та науково-дослідній діяльності, обмін студентами, викладачами, співробітниками та інформацією щодо розробки і реалізації навчальних програм і комбінованих досліджень для взаємного визнання дипломів та спільної участі в програмах і проектах ЄС.

Крім того, угодою передбачена спільна діяльність в таких напрямах:

• співпраця в спільній організації конгресів, конференцій, симпозіумів та наукових сесій;
  • розробка і реалізація спільних науково-дослідних проектів;
  • обмін науковими публікаціями та результатами досліджень;
  • міжнародне співробітництво в галузі дистанційної освіти.