Міжнародна науково-практична конференція "Будуємо нову Європу: будівельні кластери та стратегії розвитку регіонів при підготовці до ЄВРО-2012"

З 11 по13 червня 2008 року в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувалася міжнародна науково-практична конференція «Будуємо нову Європу: будівельні кластери та стратегії розвитку регіонів при підготовці до ЄВРО  - 2012».

11 червня засідання конференції проходило у конференц-залі "Ватра-АРС".

З вступним словом виступив Ярослав Михайлович Бакушевич – ректор Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, к.т.н., професор, академік АЕН України.З привітанням до учасників конференції виступили:
Зеновій Васильович Щепановський – Заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України;
Анджей Шромнік – проф., др.габ., проректор Краківського економічного університету;
Лукаш Горовські – Почесний Консул України в м.Познань;
Орест Маркіянович Драган – голова Правління – генеральний директор ВАТ «Ватра».

З доповідями виступили як науковці так і представники бізнесу:

1. Конкурентоспроможність регіону та будівельні кластери
Станіслав Іванович Соколенко – д.е.н., професор, президент Міжнародної фундації сприяння ринку. Придбання нових технологій.

2. Теорія і практика впровадження кластерних технологій в Україні
Михайло Петрович Войнаренко– д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки україни, проректор Хмельницького національного університету

3. Практика створення та функціонування будівельного кластеру на Хмельничинні
Микола Васильович Малий – директор будівельного кластеру, віце-президент Асоціації «Поділля перший»

4. Кластери у Східній Польщі як шанс розвитку регіону
Кшиштоф Кашуба – проф., др., ректор Жешувської вищої школи менеджменту

5. Маркетинг підприємства і маркетинг регіону
Анджей Шромнік – проф., др.габ., проректор Краківського економічного університету6. Стратегічне управління процесами формування транскордонних кластерів
Надія Анатоліївна Мікула – д.е.н., професор, завідувач відділу Проблем ринкової інфраструктури та транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України

12 червня відбувся круглий стіл за Круглий стіл за участю представників влади, науковців та бізнесу.

Крім представників програмного комітету у Круглому столі брали участь:

Ростислав Сорока – Начальник управління промисловості ЛОДА.
Марія Флейчук – докторант Національного інституту стратегічних досліджень.
Леонід Поліщук – магістрант Луцького національного  технічного університету.
Гризів Михайло – фінансовий директор корпорації «Терно-КОРСА».
Михайло Зубик – представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Тернопільській області.

Фотогалерея конференції