Виїздний семінар в м.Жешов (Польща)

Семінар «Якість освіти у світлі постулатів Болонського процесу».

Відповідно до Програми розвитку міжнародних зв’язків Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій з 7 по 11 листопада 2008 року у Вищій Школі Менеджменту в місті Жешов відбувся виїзний семінар «Якість освіти у світлі постулатів Болонського процесу», у якому прийняли участь 18 викладачів ТІСІТ, а також вчені з Вищої Школи менеджменту м. Жешов, Жешовського університету, Краківського економічного Університету.

Семінар «Якість освіти у світлі постулатів Болонського процесу», у якому прийняли участь 18 викладачів ТІСІТ.

Ректор Вищої школи менеджменту м. Жешова проф.Кшиштоф Кашуба та проректор Краківського економічного університету проф. Анджей Шромнік доповіли про інновації якості вищої освіти в Польщі в рамках підготовки до впровадження Болонської Угоди.

Зав. кафедрою Соціального управління, професор ТІСІТ Анастасія Яківна Ходорчук виступила з доповіддю «Якість вищої освіти в Україні у світлі постулатів Болонського процесу».

Викладачі ТІСІТ відвідали замок Любомирських у м. Жешув та фабрику графа Потоцького в Ланцуті.

Фотогалерея події