Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій взяв участь у II Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі

15-16 травня 2008 року Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій взяв участь у  роботі II Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю, організованої Тернопільською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міністерства культури та туризму України.

У рамках виставки-фестивалю провели міжнародну науково-практичну конференцію «Євро-2012. Проблеми використання туристичних об’єктів у всеукраїнських та регіональних екскурсійних маршрутах», семінари «Тернопілля туристичне. Реалії та перспективи», «Літо у Болгарії», «Пізнай свій край з Райзетур (екскурсії та тури вихідного дня). Відпочинок в Криму 2010», фотовиставку «Тернопілля – туристичне диво України».

У концертній програмі виставки, виступила студентва ІІІ курсу ТІСІТ Путіліна Наталія.

Під час туристичного заходу діяли ярмарки народних ремесел і майстер-класи.

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій отримав диплом за активну участь у роботі виставки-фестивалю.

Фото з виставки-фестивалю

1397original

Диплом за активну участь у роботі виставки-фестивалю.