Завершилася ІІІ Міжнародна наукова конференція «МІСТО ІННОВАЦІЙНЕ, знання – підприємництво – маркетинг»

Конференція проходила 1-3 червня у  Жешові, Ярославі та Львові за співорганізаторства Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій.

Конференція проходила 1 червня у ратуші м Жешова, 2 червня у м. Ярославі та 3 червня в м. Львові в Національному університеті «Львівська політехніка», за почесного патронату воєводи та маршалека Підкарпатського воєводства Польщі, мерів міст Жешова, Львова, Тернополя та Ярослава та генерального консула Польщі у м. Львові.

Організатором конференції виступила Державна вища школа технічно економічна у м. Ярославі за співорганізаторства Університету економічного у м. Кракові, Національний університет «Львівська політехніка», Львівська державна академія фінансів та Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій.

Делегати конференції обговорювали стан та перспективи розвитку міст Центральної та Східної Европи. За результатами конференції розроблені пропозиції інноваційного розвитку міст Жешова, Ярослава, Львова та Тернополя.

Програма конференції

Фотогалерея конференції