Лекція професора Евгеніуша Мочука

20.03.08 р. в конференційній залі ТІСІТ відбулася відкрита лекція-презентація професора відділу права Жешувського університету п.Евгеніуша Мочука на тему: «Явища патології та суспільної девіації», а також «Дистанція влади у європейських суспільствах».

Були присутні студенти II, III і IV курсів, викладачі.

410original

В залі панувала доброзичлива атмосфера. Багато уваги було приділено питанням взаємовідносин між керівником і підлеглим, типом лідерів, лідерським якостям, проблемам дистанції влади у різних європейських державах, місця пересічного громадянина у власній державі.

409original

Професор охоче ділився досвідом здобутим на роботі в органах міської влади, на факультеті права, в соціальних службах, відповідав на поставлені запитання.

412original

Порушені проблеми зацікавили кожного, незважаючи на те, що в залі були люди різного віку. А простота, доброзичливість і вміння знайти контакт із аудиторією лише підсилили ефект від сказаного.