Інавгурація нового 2008-2009 навчального року

1 вересня о 10-00 в конференц-залі ТІСІТ відбулося урочисте святкування Дня Знань та інавгурація нового 2008-2009 навчального року.

Привітати студентів ТІСІТ приїхали гості з-за кордону, з якими плідно співпрацює інститут:
  • Анджей Шромнік – проректор, професор Краківського економічного університету, Doctor Honoris Causa ТІСІТ;
  • Кшиштоф Кашуба –  професор, ректор Вищої господарчої школи в м. Жешув;
  • Януш Стрихач – професор Вищої господарчої школи в м. Жешув.
При відкритті свята ведучі висловили пропозицію урочисто покласти кошик квітів до пам"ятника Т.Г. Шевченку. Цю почесну місію доручили виконати студенту ІІ курсу Зарічному Андрію, студентці ІІ курсу Лаврушко Олені та викладачу кафедри гуманітарних дисциплін, доценту Ліщинській Наталі Мирославівній.

• проректор з навчальної роботи та міжнародних зв"язків, професор Бакушевич Іванна Всеволодівна
  • декан факультету післядипломної освіти та довузівської підготовки, зав. кафедрою Соціального управління, професор Ходорчук Анастасія Яківна
  • зав. кафедрою міжнародної економіки та менеджменту, професор Сухарський Володимир Станіславович
З Божим словом до студентів та гостей свята звернувся отець Корнелій.

Наказ про зарахування студентів І курсу зачитала декан факультету соціально-економічного управління, доцент Старицька Ольга Петрівна.

Першокурсників та всіх присутніх на святі також привітали студенти старших курсів : студентка V курсу, голова студентської ради Облудник Юлія та студент ІV курсу, керівник вокально-інструментального ансамблю інституту, керівник трудового волонтерського загону Фесенко Андрій.

Також на святі були вручені регалії "Doctor Honoris Cousa" ТІСІТ ректору Вищої школи менеджменту м.Познань, професору Кшиштофу Кашубі, після чого він виголосив інавгураційну лекцію.

Фотогалерея свята