Студентський сектор працевлаштування

При інституті створений студентський сектор працевлаштування, діяльність якого спрямована на те, щоб надавати допомогу і консультації студентській молоді інституту у вирішенні питань працевлаштування

547originalДіяльність студентського сектору працевлаштування, який створений при Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій, спрямована на те, щоб надавати допомогу і консультації студентській молоді інституту у вирішенні питань працевлаштування, організовувати роботу студентських трудових загонів, сприяти розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері, а також залучати молодь до участі в обласних і Всеукраїнських трудових акціях, волонтерського руху тощо.