Новий навчальний посібник "Інформатика та комп"ютерна техніка"

Навчальний посібник, співавтором якого є ректор ТІСІТ Бакушевич Ярослав Михайлович.

630originalКнига висвітлює предмет та основні поняття інформатики, історії створення та розвитку, класифікацію і будову комп'ютерів, експлуатаційне обслуговування і програмне забезпечення ЕОМ. Подаються відомості про операційні системи, пакет прикладних програм Microsoft Office. Значну увагу автори приділяють питанням роботи з архівами, з інтернетом та електронною поштою, боротьби з коми"ютерними вірусами, керування базами даних та створення презентацій на ПК.

Призначений для студентів усіх форм навчання вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, а також для тих, хто прагне самостійно набути знання про комп'ютерні технології й уміння працювати з ПК.

Достатня кількість примірників знаходиться у бібліотеці ТІСІТ.

Навчальний посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України.