У ТІСІТ проведено І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка»

Участі в олімпіаді взяли студенти 4-5 курсі, що навчаються за фахом «Міжнародна економіка» за освітньо-кваліфікаційними рівнями підготовки бакалавра та спеціаліста.

Для виконання учасникам було запропоновано завдання, які комплексно охоплюють предмети фахового спрямування спеціальності «Міжнародна економіка». Базою обрано предмети «Міжнародна торгівля», «Міжнародна інвестиційна діяльність». Завдання олімпіади було поділено за трьома рівнями складності:

І рівень – тестові завдання;
ІІ рівень – задачі;
ІІІ рівень - практичні ситуації.

За результатами олімпіади переможцями стали:

І місце        Кузьмінська М.
ІІ місце        Кошелінський Т., Штанград Н.
ІІІ місце         Вархолик О.