Вручення дипломів випускникам ТІСІТ

У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних  технологій відбулося урочисте вручення дипломів випускникам четвертого та п’ятого курсів.

Зі здобуттям вищої освіти випускників привітали ректор Ярослав Бакушевич, проректор з навчально-методичної роботи та міжнародних  зв’язків Іванна Бакушевич, завідувачі кафедр інституту та гості свята.

За працелюбність, наполегливість, досягнення відмінних успіхів у навчанні, ректор Ярослав Бакушевич оголосив подяки таким студентам: Вархолик Олені Володимирівні, Завацькій Юлії Павлівні, Кравець Наталії Миколаївні, Кузьмінській Марії Вікторівні, Михалович Оксані Анатоліївні, Дзюбі Наталіі Богданівні, Гречні Оксані Вікторівні, Дущак Ніні Олександрівні, Радзіх Ларисі Євгеніївні, Ясінські Юлії Романівні, Бердей Ірині Василівні, Стецюк Юліі Андріївні, Шаркевич Мар’яні Григорівні, Гринчак Вікторії Андріївні. Галущак Наталії Степанівні, Цетнар Марії Олегівні, Вінтоняк Альоні Олегівні, Литвин Наталія Василівні, Тихоні Ользі Михайлівні, Хохлові Тетяні Михайлівні.

Студентською радою ТІСІТ відзначені випускники: Вархолик Олена - редактор інститутської газети,  Ющишин Віталій - активний член студентської ради, Сорокін Борис - ведучий свят  організованих студентською радою, Фесенко Андрій - голова студентської ради 2008-2010рр.

Фотогалерея свята