ІХ Інавгурація 2010-2011 навчального року у ТІСІТ

1 вересня 2010 року відбулася урочиста ІХ Інавгурація нового 2010-2011 навчального року Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій ТІСІТ.

О 10:00  у катедральному соборі Тернополя  Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці студенти, викладачі та гості Інавгурації відвідали священну літургію.
О 12:00 у конференц-залі ТІСІТ розпочалися  урочисті заходи святкування.

Привітати з новим навчальним роком, студентів ТІСІТ приїхали ректори та керівники вищих навчальних закладів Польщі, з якими плідно співпрацює інститут:
  • Ришард Боровєцкі   –  професор, екс-ректор Економічного університету м. Кракова;
  • Збігнєв Макіела – професор, ректор Державної професійною Вищої Школи ім. о.Броніслава Маркевіча (м.Ярослав, Польща);
  • Анджей Шромнік –  професор, екс-проректор Економічного університету м. Кракова, Doctor Honoris Causa ТІСІТ.
З інавгураційним словом до студентів виступив академік Академії економічних наук, професор, ректор ТІСІТ Бакушевич Ярослав Михайлович.

Наказ про зарахування студентів І курсу зачив відповідальний секретар приймальної комісії ТІСІТ Мартинюк Володимир Данилович.

Були вручені регалії "Doctor Honoris Cousa" ТІСІТ екс-ректору Економічного університету м. Кракова, професору Ришарду Боровєцкі, після чого він виголосив інавгураційну лекцію.

Студентів зі святом привітала голова Студентської Ради ТІСІТ Гурневич Тетяна.

Завершилися святкування творчими виступами студентів ТІСІТ та гурту "Музична скриня", номери яких дуже сподобалися учасникам Інавгурації.

Фотогалерея урочистостей