Відбулася Х урочиста Iнавгурація 2011-2012 навчального року

1 вересня 2011 року у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій ТІСІТ відбулася урочиста Х Інавгурація нового 2011-2012 навчального року.

О 10:00 у катедральному соборі Тернополя Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці студенти, викладачі та гості Інавгурації відвідали священну літургію.

Об 11:30 у конференц-залі ТІСІТ розпочалися урочисті заходи святкування.

З інавгураційним словом до студентів виступив академік Академії економічних наук, професор, ректор ТІСІТ Бакушевич Ярослав Михайлович.

З новим навчальним роком студентів ТІСІТ привітали науковці вищих навчальних закладів Польщі, з якими плідно співпрацює інститут:

• Ришард Боровєцкі – професор, ректор Економічного університету м. Кракова 2002-2007 рр.;
  • Збігнєв Макєла – професор, ректор Державної вищої школи технічно-економічної у м. Ярославі 2006-2011 рр.;

Представники влади та бізнесу Тернопільщини:

• Оксана Піхурко - заступник начальника управління освіти Тернопільської ОДА;
  • Михайло Ратушняк - відомий український меценат та підприємець, активний політичний та громадський діяч.

Наказ про зарахування студентів до ТІСІТ прочитав відповідальний секретар приймальної комісії ТІСІТ Мартинюк Володимир Данилович, після чого студентка першого курсу Неля Гачинська – переможниця конкурсу серед абітурієнтів , прочитала клятву студента.
В ході інавгурації були вручені регалії Doctor Honoris Cousa ТІСІТпрофесору Державної вищої школи технічно-економічної у м. Ярославі Збігнєву Макєлі, після чого він виголосив інавгураційну лекцію.
Завершилися святкування творчими виступами студентів ТІСІТ та учасників творчого колективу «Театр-студія МІКС», номери яких дуже сподобалися учасникам Інавгурації.

Фотогалерея урочистостей