Інавгурація 87 академічного року у Краківському економічному університеті

Вітаємо Краківський економічний університет
з початком 87 академічного 2011-2012 року!

Вітання Краківському економічному університету з нагоди Інавгурації 2011-2012 академічного року

3 жовтня 2011 року делегація Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій на чолі з ректором ТІСІТ Ярославом Бакушевичем взяла участь у Інавгурації 87 академічного 2011-2012 року у Краківському економічному університеті.

В інавгурації взяли участь представники влади Польщі, науковці з багатьох країн Європи.

За традицією Інавгурації у ході урочистості відбувся виступ ректора, зарахування студентів, презентація медалей і нагород співробітникам університету та виступ Голови Парламенту студентів.

В закінченні Інавгурації професор, завідувач кафедри історії економіки та соціології Краківського економічного університету Яцек Пурхла, прочитав інавгураційну лекцію "Університет і місто та виклики сучасності".

Фотогалерея Інавгурації