У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулося урочисте вручення дипломів випускникам

Святкові заходи розпочалися з освячення фігури Божої Матері у холі корпусу інституту, яку подарували для ТІСІТ випускники.

Зі здобуттям вищої освіти випускників привітали ректор ТІСІТ Ярослав Бакушевич, проректор з навчально-методичної роботи та міжнародних зв’язків Іванна Бакушевич, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, депутат міської ради Тернополя - директор Інституту розвитку міста Михайло Окаринський, директор Тернопільського регіонального центру з інвестицій та розвитку Андрій Мартишко, декан факультету соціально-економічного управління Ольга Старицька, священник Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Орест, завідувачі кафедр інституту та гості свята.

В ході святкування заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра вручив ректору ТІСІТ Ярославу Бакушевичу грамоту від мера Тернополя Сергія Надала.

Творчі номери в ході урочистостей виконали студенти ТІСІТ Гурневич Тетяна, Путіліна Наталія та Джумак Лілія.

Після зачитання наказу про відрахування студентів, у зв'язку із закінченням навчання, ректор ТІСІТ Ярослав Михайлович Бакушевич вручив дипломи випускникам.

Фотогалерея святкування