У проекті "Студентська доба 2013" студенти ТІСІТ зайняли друге місце

"Студентська доба"  –  освітньо-розважальний захід, присвячений святкуванню Дня Українського студента та здоровому, інтелектуальному відпочинку.

Студентські команди вузів Тернополя демонстрували свої вміння в різних видах змагань - інтелектуальних іграх, інтерактивних заходах, проектній частині тощо. Команда ТІСІТ, до складу якої увійшли 10 активних представників різних академічних груп, вже другий рік поспіль займає друге місце.

Варто зауважити, що у двох з шести конкурсів Студентської доби 2013 (Інтелектуальна мішень та Презентація проектів) студенти ТІСІТ зайняли перше місце.

Таблиця результатів
(з офіційної сторінки проекту у соц-мережі "в контакте")

Результати проекту-конкурсу Сутдентська доба 2013

Команда ТІСІТ брала участь у проекті з назвою "Grand Adventures Tisit Wonderful Team"
Учасники:

• Загородня Оксана - капітан команди.
  • Кiчор Вiкторiя
  • Копець Алла
  • Барчишак Свiтлана
  • Калинюк Василь
  • Хомик Володимир
  • Польовий Назар
  • Трачук Андрiй
  • Мимрик Олег
  • Мартинiв Юрiй

Відеорепортаж з проекту Студентська доба 2013.
(інтерв'ю зі студенткою ТІСІТ спеціальності  Маркетинг - Оксаною Загародньою з 1:03 хвилини)