Українсько-польська програма післядипломної освіти

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій разом із Педагогічним університетом ім. Януша Корчака в Варшаві (Польща) запрошує прийняти участь у міжнародній програмі післядипломної освіти "Master of Social Administration", яка готує спеціалістів у сфері використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектів.

Термін навчання - 2 семестри (1 рік), 200 год.

Консультації та співбесіди проводяться за адресою: Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова, 51, м. Тернопіль. каб. 2.1

Для реєстрації на співбесіду необхідно заповнити форму попередньої заявки на участь у міжнародній програмі післядипломної освіти "Master of Social Administration", представники навчально-консультаційного центру повідомлять Вам про дату та час наступної співбесіди та консультації.