Як господарювати у рідній хаті – бізнес-школа митрополита Андрея Шептицького

29 липня в Україні та світі вшановують 150-річчя від дня народження глави Української Греко-Католицької Церкви, митрополита Андрея Шептицького. Пропонуємо ознайомитись із головними засадами митрополита-підприємця "Як господарювати у рідній хаті – бізнес-школа митрополита Андрея Шептицького".

Головна засада митрополита-підприємця – християнська мораль

Митрополит УГКЦ Андрей Шептицький був одним із найзаможніших людей Галичини. Будучи главою церкви, він займався підприємницькою діяльністю, а всі зароблені гроші вкладав в освіту, мистецтво, шпиталі, розвиток церкви, допомогу сиротам. Митрополит Шептицький мав власні засади ведення бізнесу, був прихильником інновацій, науки і новітніх технологій. 29 липня минає 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького і Радіо Свобода продовжує розповідь про цю унікальну особистість.

Читайте повну статтю: http://www.radiosvoboda.org/content/article/27129569.html