Укладено угоду про співпрацю з Вищою школою бізнесу в Домброві Гурнічей

Спільні науково-дослідні проекти а також інтеграція академічної України та Польщі шляхом обміну студентами та науковими співробітниками були головною темою зустрічі 16 грудня 2015 керівництва Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій і Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічей та стали предметом угоди між вищими навчальними закладами.

Угода про співпрацю між вищими навчальними закладамимбула підписана ректором Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій проф. Ярославом Бакушевичем і ректором Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічей проф. Здзіславою Даско-Пікевіч.

На зустрічі також були присутні від ТІСІТ проректор проф. Іванна Бакушевич і проректор доц. Андрій Гощинський та від Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічей проректор проф. Катажина Щепанска-Восщина і заступник декана проф. Рафал Ребілас.

Інформація про зустріч на сайті Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічей